Nábor na dočasné smlouvy

Profesionálové v technických sektorech, kteří chtějí změnit kariéru, často vnímají práci na dočasnou smlouvu jako zajímavou výzvu a příležitost získat nové dovednosti. Umožňuje jim to překlenout mezeru v kariéře, dokud nezískají trvalý pracovní poměr, větší projekt nebo zaměřit svou kariéru novým směrem. V každém případě musí mít vybraná osoba znalosti a dovednosti pracovat v náročném prostředí a rozsáhlé zkušenosti na seniorské úrovni.

Rozsáhlá síť potenciálních uchazečů o dočasné smlouvy na seniorské pozice společnosti Cartisian Recruitment pokrývá mnoho zemí Evropy a umožňuje nám rychle identifikovat vhodné uchazeče. Můžeme se setkávat a provádět pohovory s uchazeči o dočasné pracovní úvazky kdekoli v Evropě. Následný pečlivý screening poskytne přehled vhodných uchazečů, nákladů na ně i jejich dostupnosti. Budeme také udržovat kontakt jak se společností, tak s uchazečem o dočasný úvazek, abychom zajistili hladký průběh jednání.

Naši specializovaní konzultanti mají rozsáhlé znalosti a zkušenosti s náborem pracovníků na dočasné úvazky na seniorské pozice v různých průmyslových sektorech a zemích. Budeme se snažit porozumět vašemu podnikání a kultuře země, ve které pracujete, abychom vybrali člověka, který nejlépe odpovídá vašim potřebám. Mezi naše úspěšná umístění uchazečů patří například: hlavní ředitel, operační ředitel, strojírenský ředitel, finanční ředitel, ředitel prodeje, strojírenský manažer, operační manažer, projektový manažer, manažer automatizace a generální manažer.

Export Sales Manager – France (location negotiable)

Position: Export Sales manager Location: France (location negotiable) Salary: 60,000 to 80,000 Euros (negotiable), car...

Sales & Export

60,000 to 80,000 Euros p.a.

Automation

Engineering

Executive Search

International

Project Manager – Brussels, Belgium

Position: Project Manager (fluent in French & English) Location: Brussels, Belgium Salary: 60,000 to 70,000 Euros + benefits...

Brussels

Project Management

60,000 to 70,000 Euros p.a.

Automation

Engineering

International

Kontaktujte nás

Pokud nám chcete poslat svoje požadavky, vyplňte, prosím, níže uvedený formulář:

  • Na vašem soukromí nám záleží, přečtěte si naše zásady zachování soukromí zde.