Nábor na DPP

Práce na dohodu o provedení práce (DPP) představuje pro kandidáty nejen zjevnou příležitost pracovat jako OSVČ, a rovněž umožňuje pracovníkům rozvíjet své dovednosti tím, že se přesunují z jedné zajímavé a náročné práce do další. Tato flexibilita je také velmi prospěšná pro firmy, protože jim umožňuje rychle a efektivně nabírat specialisty na jednorázové projekty na omezenou dobu.

V Cartisian Recruitment rozšiřujeme naše náborové služby tak, abychom vycházeli vstříc požadavkům a neustálým změnám trhu a zajistili našim klientům nejtalentovanější kandidáty. Naše silné vazby s klienty i se sítí kontraktorů v Británii i v Evropě nám umožňují mít dobrý přehled v oblasti naší specializace.

Máme přístup k velmi zkušeným kontraktorům, kteří jsou schopni začít pracovat téměř okamžitě po vyrozumění, a najít vám ty nejlepší kandidáty. Ať již kandidáti pracují přes společnost s ručením omezeným nebo přes agenturu, postaráme se o administrativní i legislativní záležitosti, a zajistíme hladký proces náboru. Můžeme poskytnout rady a poučení o změnách v aktuálních předpisech a zajistíme, aby byly dodrženy všechny podmínky a požadavky.

Nabízíme jasné a transparentní náborové služby jak pro naše klienty, tak pro naše kontraktory. Po celou dobu trvání smluvního vztahu s klientem, od prvního kontaktu až po nástup do zaměstnání, vždy udržujeme přehlednou komunikaci o náborovém procesu.

Mezi pracovníky, kterým jsme našli zaměstnání, jsou projektoví manažeři, projektanti (elektroniky, elektroinženýrství a strojírenství), programátoři, kontroloři jakosti, programátoři PLC a robotů (ABB, Kuka, anuc, Staubli, Omron, Mitsubishi, Allen Bradley, Siemens), seřizovači i montéři.

Export Sales Manager – France (location negotiable)

Position: Export Sales manager Location: France (location negotiable) Salary: 60,000 to 80,000 Euros (negotiable), car...

Sales & Export

60,000 to 80,000 Euros p.a.

Automation

Engineering

Executive Search

International

Project Manager – Brussels, Belgium

Position: Project Manager (fluent in French & English) Location: Brussels, Belgium Salary: 60,000 to 70,000 Euros + benefits...

Brussels

Project Management

60,000 to 70,000 Euros p.a.

Automation

Engineering

International

Kontaktujte nás

Pokud nám chcete poslat svoje požadavky, vyplňte, prosím, níže uvedený formulář:

  • Na vašem soukromí nám záleží, přečtěte si naše zásady zachování soukromí zde.