Hledání řídících pracovníků

Současná globální ekonomika vytváří globální pracovní sílu. Nikde to neplatí víc, než u pracovníků na řídících a seniorských pozicích, jak v soukromém, tak i ve veřejném sektoru. Velmi konkurenční povaha prostředí globální ekonomiky nutí organizace vyhledávat ty nejlepší uchazeče na trhu. Znamená to hledat i za hranicemi národních států.

Cartisian Technical Recruitment operuje na celosvětové bázi a specializuje se na lokalizaci uchazečů, kteří mohou pracovat v oborech automatizace, automobilového průmyslu, vědy a techniky, všeobecného strojírenství a výroby a propojených technologií spojených s Průmyslem 4.0.

Naše rozsáhlá síť potenciálních uchazečů nám umožňuje objevovat ty nejlepší a nejtalentovanější uchazeče na globální úrovni. Můžeme prověřit a kontaktovat perspektivní řídící pracovníky a provádět předběžné pohovory s uchazeči v řadě zemí.

Konzultanti v našem oddělení vyhledávání řídících pracovníků mají mnohaleté zkušenosti v oboru. Jsme hrdí na to, že můžeme naše klienty provádět a podporovat při procesu budování silných řídících týmů a při vytváření vedoucích struktur v jejich organizacích.

Personál na řídící a seniorské úrovni má velmi významný dopad na úspěch organizace, ale jednotlivců, kteří mohou takovou roli plnit, je málo a jsou velmi vyhledáváni.

Společnost Cartisian Technical Recruitment bude úzce spolupracovat s klienty, aby našla vynikající uchazeče o řídící a seniorské pozice. Budeme stát při našich klientech po celou dobu procesu náboru. Než budou představení pro další posouzení, projdou všichni uchazeči přísným výběrem.

Pokud je potřeba, umíme najít uchazeče pro trvalý pracovní poměr, dohodu o provedení práce i dočasný pracovní poměr a zařídit psychometrické a dovednostní testy. Můžeme také vést jednání o platech a benefitech a připravit předběžné znění pracovní smlouvy. Náš postup budeme strukturovat podle potřeb vaší firmy.

Abyste si opatřili špičkový personál na řídící a seniorské úrovni, potřebujete špičkové konzultanty. Ve společnosti Cartisian Technical Recruitment se zaměřujeme na to, abychom vynikali našimi znalostmi sektoru technických specialistů a naším přístupem k rozsáhlé databázi uchazečů i činností jak v Británii, tak v České republice. Naše centrála sídlí ve městě Solihull a máme pobočku v Praze. To nám umožňuje setkávat se s uchazeči a vést pohovory v mnoha zemích.

Vynikáme také naší schopností identifikovat a přitahovat obtížně nalezitelné uchazeče o obtížně obsaditelné pozice. Pokud se jiní konzultanti pokusili najít uchazeče, který splňuje vaše požadavky, a selhali při tom, pak jsme přesvědčeni, že my pro vás dokážeme takového nepolapitelného uchazeče najít.

Provize účtované naším oddělením vyhledávání a výběru řídících pracovníků jsou založeny na podílové a exkluzivní bázi, čímž zajišťujeme nejlepší kvalitu služeb a kvalitu uchazečů. Protože víme, že povaha našich služeb je citlivá, řídíme se zásadou přísné důvěrnosti.

Těmito zásadami se snažíme podporovat vás i proces náboru tak, aby byl jeho průběh byl úspěšný a hladký, a aby se konzultační služby společnosti Cartisian Technical Recruitment staly vaší preferovanou volbou.

Export Sales Manager – France (location negotiable)

Position: Export Sales manager Location: France (location negotiable) Salary: 60,000 to 80,000 Euros (negotiable), car...

Sales & Export

60,000 to 80,000 Euros p.a.

Automation

Engineering

Executive Search

International

Project Manager – Brussels, Belgium

Position: Project Manager (fluent in French & English) Location: Brussels, Belgium Salary: 60,000 to 70,000 Euros + benefits...

Brussels

Project Management

60,000 to 70,000 Euros p.a.

Automation

Engineering

International

Kontaktujte nás

Pokud nám chcete poslat svoje požadavky, vyplňte, prosím, níže uvedený formulář:

  • Na vašem soukromí nám záleží, přečtěte si naše zásady zachování soukromí zde.