Mezinárodní nábor

Mezinárodní, multikulturní a globální jsou módní slova, která v dnešním obchodním světě jen kvetou. V rámci hranic národních států dnes pracuje velmi málo organizací. Dokonce i malé firmy, které zaměstnávají jen hrstku zaměstnanců, běžně importují a exportují zboží nebo služby anebo zaměstnávají pracovníky v zahraničí.

Důsledkem je fakt, že všechny podniky musí soutěžit jak na národní, tak na mezinárodní úrovni.  Organizace musí soutěžit jak v kvalitě výrobků a služeb, tak v ceně, a úspěchu lze dosáhnout pouze prostřednictvím vlastních zaměstnanců. Proto musí podniky soutěžit i v náboru nejlepších zaměstnanců, a to často znamená hledat uchazeče po celém světě.

Cartisian Technical Recruitment operuje na celosvětové bázi a specializuje se na hledání uchazečů o zaměstnání za hranicemi národních států pomocí svých poboček ve Velké Británii a v České republice. Jsme ochotni a schopni nacházet uchazeče a vést s nimi pohovory v mnoha různých zemích.

Mezinárodní organizace často hledají uchazeče s mezinárodní zkušeností, a my budeme využívat naši rozsáhlou databázi potenciálních zaměstnanců k nalezení nejvhodnějších uchazečů pro vaši organizaci. Jako specialisté v mezinárodním náboru pracovních sil, můžeme nabídnout našim globálním klientům rychlé a efektivní služby bez ohledu na geografickou polohu.

Společnost Cartisian Technical Recruitment vyniká také schopností nacházet uchazeče na obtížně obsaditelné pozice, a my budeme s našimi klienty úzce spolupracovat na nalezení vynikajících uchazečů pro trvalý pracovní poměr, Dohodu o provedení práce i na dočasný pracovní úvazek. Všichni uchazeči projdou přísným výběrovým procesem, než budou prezentováni k dalšímu posouzení.

Naší hlavní odborností je nacházení uchazečů, kteří mohou plnit úkoly v oblastech automatizace, automobilovém průmyslu, vědě a technice, všeobecném strojírenství a výrobě, a v propojených technologiích v Průmyslu 4.0.

Pokud jste neuspěli při zajištění těchto klíčových pracovníků na mezinárodním trhu práce, pak věříme, že vám dokážeme pomoci.

Export Sales Manager – France (location negotiable)

Position: Export Sales manager Location: France (location negotiable) Salary: 60,000 to 80,000 Euros (negotiable), car...

Sales & Export

60,000 to 80,000 Euros p.a.

Automation

Engineering

Executive Search

International

Project Manager – Brussels, Belgium

Position: Project Manager (fluent in French & English) Location: Brussels, Belgium Salary: 60,000 to 70,000 Euros + benefits...

Brussels

Project Management

60,000 to 70,000 Euros p.a.

Automation

Engineering

International

Kontaktujte nás

Pokud nám chcete poslat svoje požadavky, vyplňte, prosím, níže uvedený formulář:

  • Na vašem soukromí nám záleží, přečtěte si naše zásady zachování soukromí zde.