Psychometrické testování

Jak mohu zajistit, že zaměstnám nejlepšího uchazeče?

Společnosti si tuto otázku kladou už více než jedno století, a jednoduchá odpověď ve skutečnosti neexistuje.

Nejčastější důvod, proč s námi komunikujete, je, že chcete rozšířit nebo zlepšit technické, obchodní a manažerské schopnosti ve své organizaci. Důsledky špatného rozhodnutí při přijímání zaměstnanců jsou vždy nákladné v mnoha ohledech. U technických a komerčních pozic se může váš podnik stát méně konkurenceschopným na vašem trhu. Podprůměrný management může mít neblahé důsledky jako ztracená produktivita celého oddělení a nízká pracovní morálka kolektivu. Každopádně finanční náklady na nápravu mohou sahat od 30 % do 50 % ročního platu.

Bohužel nezřídka nás kontaktují klienti, kteří mají volná místa, protože jejich předcházející zaměstnanec „nefungoval“ nebo ho „museli nechat jít“. Může být překvapivé, že zatímco obecné pohovory jsou nejoblíbenějším způsobem výběru zaměstnanců, jsou také nejméně prediktivním způsobem, pokud jde o budoucí výkon v práci.

I když riziko nelze nikdy vyloučit, lze ho silně omezit použitím robustnějších a objektivnějších přístupů k výběru.

U nás v Cartisian Technical Recruitment je toto testování specifickou odborností a máme to štěstí, že náš partner má více než 30letou zkušenost při výběru zaměstnanců po celém světě a při spolupráci s námi a s našimi klienty vyvinul řadu zcela nezávislých služeb, které jsou všechny navrženy tak, aby nabídly pomoc, kterou potřebujete, ve správnou chvíli.

Mezi nabízené služby patří:

Testování schopností

Na pozicích, kde jsou velmi důležité konkrétní schopnosti, jako je třeba rozhodování na základě numerických údajů např.: výrobní manažeři a manažeři jakosti, a rozhodování na základě písemných informací např.: manažeři prodeje, mohou být uchazeči posuzování a porovnáváni pomocí rychlých a efektivních nástrojů, které se doposud ukázaly jako jedny z nejefektivnějších.

Osobnostní posudky

Pro většinu pozic, ve kterých se pracuje s lidmi a s managementem projektů, jsou klíčovým faktorem osobnostní vlastnosti, které mohou zásadně ovlivnit výkon týmu. Pro posouzení osobnostních vlastností, preferencí a pro předpovídání chování v dané roli se používají nejmodernější nástroje od globálních dodavatelů. Personální data lze kombinovat s  motivačními výsledky k identifikaci pravděpodobného stylu a přístupu při prodeji.

Posouzení manažerských vlastností

Posouzení manažerských vlastností je zaměřeno na to, jak se lidé na pracovišti rozhodují, a do jaké míry je ovlivňují různé faktory. Tyto testy určí, jak lidé soustřeďují svou energii na své cíle, když řídí podřízené individuálně nebo v týmech, a jak si udržují svou reputaci v podniku. Když se posouzení z testů znalostí a zkušeností zkombinuje s osobnostním posouzením, vzniká silný testovací nástroj.

Další nabízené služby zahrnují práci s klienty při vypracování objektivních programů pohovorů, zaměření posudků a použití výše uvedených přístupů k rozvoji managementu.

Pokud byste rádi využili více objektivní přístup k vašemu výběru a k programům rozvoje, kontaktujte nás na čísle 00 420 225 379 172 nebo na e-mailu kontakt@cartisian.cz

Export Sales Manager – France (location negotiable)

Position: Export Sales manager Location: France (location negotiable) Salary: 60,000 to 80,000 Euros (negotiable), car...

Sales & Export

60,000 to 80,000 Euros p.a.

Automation

Engineering

Executive Search

International

Project Manager – Brussels, Belgium

Position: Project Manager (fluent in French & English) Location: Brussels, Belgium Salary: 60,000 to 70,000 Euros + benefits...

Brussels

Project Management

60,000 to 70,000 Euros p.a.

Automation

Engineering

International

Kontaktujte nás

Pokud nám chcete poslat svoje požadavky, vyplňte, prosím, níže uvedený formulář:

  • Na vašem soukromí nám záleží, přečtěte si naše zásady zachování soukromí zde.