Trvalý pracovní poměr (HPP)

Dobře víme, jak důležité je pro udržení kontinuity a rozvoje podniku mít stálou kmenovou pracovní sílu. Naše technické znalosti a rozsáhlá síť spolupracovníků nám umožňuje nacházet vysoce kvalifikované kandidáty, kteří mají dovednosti potřebné pro vaše podnikání. Můžeme pro vás připravit řešení na míru a najít pracovníky na trvalý poměr, exkluzívní smlouvu nebo pracovníky do rezervy. S mnohaletými zkušenostmi s podporou malých a středních podniků i velkých korporátních klientů a se znalostí místních poměrů naplníme vaše potřeby na nábor pracovníků.

U nás v Cartisian Recruitment jsme hrdí na to, že pečlivě porovnáváme dovednosti a aspirace kandidátů s požadavky našich klientů. Při dnešní vysoké zaměstnanosti není na trhu k dispozici dost vhodných uchazečů. V důsledku toho jsou specializovaní náboroví pracovníci  a head-hunteři, jako například Cartisian Recruitment, pro nalezení nejlepších uchazečů naprosto klíčoví. Naše důkladná znalost trhu a techniky nám poskytuje výhodu při objevování dnes tak vzácných uchazečů o pracovní místa.

Svými zkušenostmi při náboru pracovníků jak v místním, tak v mezinárodním měřítku může Cartisian Recruitment podporovat místní malé a střední podniky tím, že pro ně v případě potřeby rekrutuje kandidáty ze zahraničí. Můžeme také poskytnout testy místního trhu práce pro podporu žádostí o nábor pracovníků přicházejících ze zemí mimo EU. Na začátku každého projektu vám naši pracovníci poskytnou vhled do aktuálního stavu na trhu práce, seznámí vás s možnými překážkami, a s očekávanou výší mzdy pro danou pozici. Budeme vždy jednat profesionálně, a potenciálním uchazečům poskytneme detailní přehled pozice a prostředí, ve kterém budou pracovat. Klientům budeme po celou dobu smluvního vztahu poskytovat pravidelné aktualizace stavu.

Export Sales Manager – France (location negotiable)

Position: Export Sales manager Location: France (location negotiable) Salary: 60,000 to 80,000 Euros (negotiable), car...

Sales & Export

60,000 to 80,000 Euros p.a.

Automation

Engineering

Executive Search

International

Project Manager – Brussels, Belgium

Position: Project Manager (fluent in French & English) Location: Brussels, Belgium Salary: 60,000 to 70,000 Euros + benefits...

Brussels

Project Management

60,000 to 70,000 Euros p.a.

Automation

Engineering

International

Kontaktujte nás

Pokud nám chcete poslat svoje požadavky, vyplňte, prosím, níže uvedený formulář:

  • Na vašem soukromí nám záleží, přečtěte si naše zásady zachování soukromí zde.